Kontakt os


Stauning Whisky A/S

Stauningvej 38 - 6900 Skjern - Denmark

E-mail: info@stauningwhisky.dk

Phone: (+45) 88 44 21 22

Administrationen

For presserende sager eller specielle forespørgsler - kontakt den relevante person forneden

CEO & MEDEJER AF STAUNING WHISKY

Lasse Vesterby
Telefon: (+45) 61 63 04 94
Email: lasse@stauningwhisky.dk

Kontakt Lasse, hvis det drejer sig om den overordnede ledelse, økonomi, ansættelse og produktion.

SALG- OG MARKETINGSCHEF & MEDEJER AF STAUNING WHISKY

Alex Munch
Telefon: (+45) 42 44 21 22
Email: alex@stauningwhisky.dk

Kontakt Alex, hvis det drejer sig om salg eller marketing.

INDKØBER, RUNDVISNINGER & MEDEJER AF STAUNING WHISKY

Henning Svoldgaard
Telefon: (+45) 20 11 63 96
Email: henning@stauningwhisky.dk

Contact Henning about whisky tastings in Jutland, distillery tours, or sales of used Stauning casks. 

SALG & MEDEJER AF STAUNING WHISKY

Hans Martin Hansgaard
Telefon: (+45) 20 12 05 93
Email: hans@stauningwhisky.dk

Kontakt Hans, hvis det drejer sig om salg i Danmark eller whiskysmagninger på Sjælland/Fyn.

Financial controller

Louise Lauridsen
Telefon: (+45) 93 39 12 99
Email: louise@stauningwhisky.dk

Kontakt Louise, hvis det drejer økonomi eller betalingsbetingelser.

REGNSKABSMEDARBEJDER

Trine Vassard
Telefon: (+45) 93 39 03 03
Email: trine@stauningwhisky.dk

Contact Trine about invoices, charge added to payment or terms of payment.

SALG- OG MARKETINGSKOORDINATOR

Majbritt Haulrich Kirk
Telefon: (+45) 93 39 30 29
Email: majbritt@stauningwhisky.dk

Contact Majbritt about sales or marketing. 

KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER & ONLINE MARKETING

Stefan Djurhuus
Telefon: (+45) 30 22 54 42
Email: stefan.djurhuus@stauningwhisky.dk

Kontakt Stefan, hvis det drejer sig om kommunikation, webshop, tekniske problemer.

Danish
Danish